Навчальний посібник «English for Earth Sciences and Land Management» призначено для вивчення курсу «Іноземна мова за професійним спрямуванням (англійська)» здобувачами вищої освіти спеціальності 193 «Геодезія та землеустрій».

Автори посібника, старші викладачі Вікторія Лемещенко-Лагода та Ірина Кривонос, наголошують на тому, що посібник було підготовлено та відправлено до редакції ще на початку 2022 року, проте тільки зараз вдалось нарешті його надрукувати.

Посібник створено з метою удосконалення набутих на попередньому етапі вивчення англійської мови граматичних, лексичних та письмових навичок студентів, навичок аудіювання та говоріння, розвитку практичних умінь, необхідних для активної взаємодії в академічному колі та серед фахівців.

Навчальний посібник «English for Earth Sciences and Land Management» можна використовувати як для проведення аудиторної, так і для позааудиторної, самостійної роботи, у тому числі під час дистанційної та змішаної форми навчання у закладах вищої та передвищої освіти.

Вікторія Лемещенко-Лагода, Ірина Кривонос;
ст. викладачі кафедри іноземних мов