Не дивлячись на те, що навчальний рік розпочався місяць тому, на факультеті агротехнологій та екології ТДАТУ вже приступили до профорієнтаційної діяльності.

Днями, на факультеті факультету було організовано зустріч декана, представників кафедри рослинництва та садівництва імені В.В. Калитки з керівництвом ВСП «Василівський фаховий коледж ТДАТУ імені Дмитра Моторного» та студентами випускового курсу спеціальності «Агрономія».

В ході зустрічі на платформі ZOOM декан факультету АТЕ к.с.-г. н., доцент Ірина Іванова ознайомила студентів коледжу з перспективами та особливостями навчання в ТДАТУ, форматами навчально-виробничої та закордонних практик в умовах сьогодення, підкреслила можливість поєднання освіти та трудової діяльності за дуальною формою навчання.

В.о. завідувача кафедри рослинництва Любов Покопцева та Зоя Білоусова к.с.г.н., доцент, гарант ОП “Агрономія ” ОР “Бакалавр” презентували випускникам коледжу ОП за спеціальністю «Агрономія».

Також було визначено формат подальшого спілкування студентів коледжу з представниками кафедри рослинництва та садівництва імені професора В.В. Калитки для отримання вичерпної інформації про спеціальність та умови вступу у 2024 році.