1 жовтня, на День захисників та захисниць України, було оголошено результати IX конкурсу есеїв на патріотичну тематику «Україна – це ми» серед здобувачів загальної освіти 10-11 класів, закладів професійно-технічної та вищої освіти у відповідних категоріях. Конкурс проводився кафедрою журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Учасникам творчого змагання пропонувалось викласти свої міркування у формі есе за такими темами:

– «Україна на шляху до свободи»;
– «Герої серед нас»;
– «Прапор України – більше, ніж символ»;
– «Захисниці Вітчизни: не мужні, а хоробрі»;
– «Волонтери – люди доброї волі».

Високий рівень поданих на розгляд робіт відзначив ідейний натхненник і організатор конкурсу Сергій Шебеліст – доцент кафедри журналістики, а наразі – солдат 72 окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців. Переглядаючи есеї учасників, він як член журі звернув увагу на глибоке осмислення важливих тем, повагу до національних та загальнолюдських цінностей у молодого покоління, сформованість чіткої громадянської позиції.

За результатами конкурсу серед здобувачів вищої освіти є переможці з Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного: ІІ місце посів Назар Ференц, студент 1 курсу спеціальності 208 Агроінженерія, та ІІІ місце – Олена Дроздова, студентка 1 курсу спеціальності 071 Облік і оподаткування. Керівник здобувачів освіти – доцент кафедри суспільно-гуманітарних наук Аліна Землянська.

Вітаємо наших переможців і бажаємо нових звершень!