beans01-6732811 лютого на кафедрі іноземних мов було проведено освітній захід “Legumes on parade!”, присвячений Всесвітньому дню зернобобових, який за рішенням ООН щорічно святкують 10 лютого. Це нове свято, яке встановлено резолюцією Генеральної Асамблеї ООН у грудні 2018 року. Ініціатором свята став уряд Республіки Буркіна-Фасо.

Найвідоміші зернобобові – горох, квасоля і сочевиця. Зернобобові – частина раціону харчування ще з стародавніх часів. Вони грають велику роль у вирішенні продовольчих проблем, формуванні здорового способу життя людини. Крім цього вони добре впливають на родючість ґрунтів, володіють хорошою здатністю до зберігання. Таким чином, на кафедрі іноземних мов було вирішено провести відповідні заходи.

Захід було проведено серед студентів 2, 3 і 4 курсів спеціальності «Агрономія». Модератором заходу стала старший викладач Світлана Петрівна Шевченко , яка розробила завдання та сценарій цього заходу.

Все відбувалося жваво, цікаво, корисно і, головне, англійською мовою!

Учасниками заходу “Legumes on parade!” стали наступні студенти:

Артем Іванча  41 АГ

Аліна Стіхіна  41 АГ

Андрій Мєдвєдєв  41 АГ

Роман Борисенко  41 АГ

Іван Іванов 31 АГ

Анастасія Коваленко 31 АГ

Олексій Найдьонов  31 АГ

Анна Педан  31 АГ

Олександр Власенко  21 АГ

Віталій Бойко 21 АГ

Дмитро Борщ  21 АГ

Олександр Попадюк  21 АГ

Студенти впевнились у важливості цієї культури для планети, а також мали можливість закріпити знання англійської мови на практиці.

Шевченко С.П., ст. викладач кафедри іноземних мов