Відеопрезентація вибіркових дисциплін була представлена для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського )рівня вищої освіти ОПП Менеджмент, ОПП Публічне управління та адміністрування.Вибіркові дисципліни – дисципліни вільного вибору студентів для певного рівня вищої освіти, спрямовані на забезпечення загальних і спеціальних (професійних) компетенцій за спеціальністю.

Обсяг вибіркових навчальних дисциплін становить не менше 25% від загальної кількості кредитів ЄКТС, передбачених для даного рівня освіти.

Мінімальна кількість студентів в групі для вивчення вибіркової дисципліни загальноуніверситетського каталогу становить 20 осіб, максимальна – 30. Певні дисципліни мають обмеження в кількості студентів, яким вони можуть бути запропоновані. У цих випадках після назви дисципліни відзначається цільова аудиторія (для студентів …) або кількість місць (до … студентів). У процесі вибору дисципліни просимо враховувати ці особливості.

Каталоги містять анотовані переліки дисциплін, які пропонуються для обрання студентами згідно навчального плану на наступний навчальний рік:

• студенти I курсу (бакалаври, магістри, аспіранти) – вибирають дисципліни для другого року підготовки;
  • студенти II курсу (бакалаври) – вибирають дисципліни для третього року підготовки;
  • студенти III курсу (бакалаври) – вибирають дисципліни для четвертого року підготовки з Ф-Каталогу (із ЗУ-Каталогу дисципліни не обирають).

БАЖАЄМО ЗДОБУВАЧАМ ЗРОБИТИ ПРАВИЛЬНИЙ ВИБІР!