Здобувачі та молоді науковці Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного багато років поспіль беруть активну участь у щорічному обласному конкурсі обдарованої молоді у галузі науки, який організовує Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорозької обласної державної адміністрації.

У цьому році, не дивлячись на воєнний стан, на конкурс було подано 21 наукових роботи у традиційних для нас номінаціях: технічні науки, сільськогосподарські науки, економічні науки, фізико-математичні науки, державне управління.

В період з 30 жовтня по 03 листопада відбулися засідання конкурсної комісії з визначення переможців обласного конкурсу для обдарованої молоді у галузі науки у 2023 році. Від університету у роботі комісії взяли участь д.т.н. Володимир Кувачов, к.с.-г.н. Ірина Іванова, к.е.н. Юрій Прус, к.т.н. Альона Дяденчук та к. держ. упр. Юлія Вороніна, які відмітили високий рівень робіт наших молодих науковців. Підсумки конкурсу будуть оголошені в другій декаді листопада.

Побажаємо нашим конкурсантам високих оцінок та перемоги!

Науково-дослідна частина