28 грудня на засіданні вченої ради ТДАТУ було представлено ректора університету Сергія Кюрчева. Нагадаємо, наказ про його призначення був підписаний міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом 23 грудня 2021 року.

Сергій Володимирович подякував усім за надану підтримку на виборах та пообіцяв докласти максимум зусиль для подальшого розвитку Таврійського ДАТУ.

«Я дякую усім за підтримку. Я радий працювати у чудовому колективі ТДАТУ. Разом з вами ми зробимо все можливе задля розвитку ТДАТУ», – наголосив Сергій Кюрчев.

Ректор представив свою команду, з якою він буде працювати найближчі 5 років:

– перший проректор – доктор економічних наук, професор Олег Сокіл;
– проректор з науково-педагогічної роботи – кандидат технічних наук, доцент Олександр Ломейко;
– проректор з наукової роботи – доктор с-г. наук, професор Оксана Єременко;
– проректор з навчально-виробничої діяльності – Олександр Євтушенко;
– проректор з науково-педагогічної роботи та АГР – Олександр Скляр, кандидат технічних наук, професор;
– помічник ректора з міжнародних питань – кандидат технічних наук, доцент Валентина Верхоланцева;
– в.о. декана механіко-технологічного факультету – доктор технічних наук Володимир Кувачов;
– в.о. зав. кафедри технічного сервісу та систем в АПК – кандидат технічних наук, доцент Олександр Шокарев;
– в.о. зав. кафедри машиновикористання в землеробстві – кандидат технічних наук, ст. викладач Євген Ігнатьєв;

Олександр Рижков залишається працювати у ТДАТУ на посаді головного інженера.

Сергій Кюрчев побажав усім плідної роботи заради розвитку Таврійського ДАТУ.

Про питання які були розглянуті на засіданні вченої ради читайте у наступних публікаціях.

Редакційно-видавничий відділ