Рада ветеранів Університету з сумом повідомляє, що 27 грудня на 97 році пішов з життя Сидоренко Володимир Михайлович, ветеран нашого Університету.

Фронтовик, орденоносець, учасник бойових дій з 1943 по 1945, який пройшов з боями Україну, брав участь у штурмі Перекопу, визволяв Крим та Севастополь. Брав участь у боях від Смоленська до Литви, у східній Пруссії та звільняв Польщу, брав Кенігсберг, отримав чотири поранення і контузію.

42 роки свого життя він присвятив Мелітопольському інституту механізації сільського господарства. У 1954 році Володимир Сидоренко почав працювати у МІМСГ на кафедрі загальної хімії, яку потім очолював 18 років. За роки роботи в інституті Володимир Михайлович виконував велику громадську роботу: був редактором газети «Механізатор», членом парткому інституту, головою товариства «Знання» МІМСГ. У 1982 році Володимира Сидоренка нагородили знаком: «За відмінні успіхи в роботі».

Все життя прикладом для Володимира Михайловича служив його батько Михайло Сидоренко – відомий садівник – селекціонер, кандидат сільськогосподарських наук, Герой Соціалістичної Праці, який понад 40 років був директором, створеного ним у 1972 році Інституту зрошуваного садівництва Української аграрної академії наук.
Рада ветеранів, ректорат, профком ТДАТУ ніколи не поривала зв’язків з Володимиром Михайловичем. Він завжди радо приймав гостей з Університету.

У цю сумну годину ректорат,рада ветеранів, профком і весь колектив ТДАТУ висловлюють щирі слова співчуття сім’ї покійного.

Світла пам’ять про прекрасну Людину залишиться в наших серцях.

Прощання з Володимиром Михайловичем відбудеться 28 грудня о 14-30 у жалобному залі міського моргу.

Рада ветеранів ТДАТУ