Валерій Газаєв, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ – найкращий спортсмен року 2021 і найкращий «Чоловічий тренер року» «Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату».

Також він отримав перемогу в номінації в Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату. Досягнення вражають! Його учні:Олександр Скрипченко, Тетяна Давиденко, Валентин Бурмістров, Сергій Капустін, Євген Горбков своїми тріумфами на чемпіонатах України, Європи та світу забезпечили перемогу Валерія в цій номінації.

Не дивлячись на всі труднощі, що переслідували спортсмена, цей сезон став найуспішнішим в насиченій кар‘єрі Валерія. Він брав участь у чемпіонатах світу з двоєборства, тяги; Чемпіонаті Європи , Командному чемпіонаті Європи та чемпіонаті Європи Open; Парному чемпіонаті Європи, Чемпіонаті Європи з трак пулу, багатьох чемпіонатах України.

За підсумками єдиного міністерського рейтингу, призова трійка виглядає так:

• Валерій Газаєв (м. Мелітополь) – 32 875 (балів);
  • Олександр Скрипченко (м. Мелітополь) – 19 450;
  • Сергій Капустін (м. Мелітополь) – 11 885.

На розширеній раді Федерації, в лютому, призери отримають дипломи, а переможець спеціальний приз.

Вітаємо Валерія Нодаровича з перемогами! Бажаємо перевершити свої ж здобутки в наступному сезоні.

Редакційно-видавничий відділ