Науковці Басейнової ради річок обговорили екологічний стан р. Обіточна у межах Більмацького, Бердянського та Приморського районів Запорізької області у ході свого засідання. Воно відбулось під головуванням зав. кафедри геоекології і землеустрою Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Сергія Мовчана.

В.о. заступника начальника БУВР річок Приазов’я Інна Рибалко, яка доповідала це питання, запропонувала направити листи до об’єднаних територіальних громад щодо виділення коштів на природоохоронні заходи спрямовані на покращення стану річки, а також щодо взяття на баланс безгосподарних гідротехнічних споруд на водних об’єктах у басейні р. Обіточна.

Заступник начальника Запорізького обласного центру з гідрометеорології Тетяна Сорокіна ознайомила учасників засідання з гідроморфологічним моніторингом масивів поверхневих вод річок Приазов’я.

Розглянули на засіданні і організаційні питання та прийнято план роботи Басейнової ради річок Приазов’я на 2021 р.

Редакційно-видавничий відділ