12 лютого в онлайн режимі відбулася зустріч щодо налагодження партнерських відносин між коледжем Kings Кембриджського університету із ЗВО Мелітополя: Таврійським державним агротехнологічним університетом імені Дмитра Моторного та Мелітопольським педагогічним університетом імені Б. Хмельницького.

Ініціаторами партнерства виступили міський голова Кембриджу та голова Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров, який, до речі, є випускником ТДАТУ.

На зустрічі були запрошені ректор ТДАТУ, професор Сергій Кюрчев та проректори з міжнародних відносин коледжу Kings, ТДАТУ та МДПУ.

Сергій Кюрчев представив партнерам Таврійський ДАТУ. Він розповів про можливості університету та потенціал: науково-педагогічних працівників та здобувачів, ознайомив зі спеціальностями, за якими навчають у ТДАТУ. Зупинився Сергій Володимирович і на участі ЗВО у міжнародних проєктах.

Ректор зробив акцент на можливій співпраці між студентським самоврядуванням коледжу Kings та ТДАТУ, а також навчанням студентів та стажуванням викладачів Університету у Кембриджі під час Літньої школи та на онлайн курсах.

Довідково:

Королівський коледж був заснований в 1441 королем Генріхом VI, і є частиною Кембриджського університету. Це один з найвідоміших коледжів з 31 коледжу Кембридж. Серед випускників — перший прем’єр-міністр Великобританії Роберт Волпол, математик Алан Тьюрінг, письменники Салман Рушді та Заді Сміт, а також відомі економісти, хіміки та письменники.