14 лютого 2019 року з метою налагодження наукової співпраці, до ТДАТУ завітали гості – директор Інституту зрошуваного землеробства НААН, д. с.-г. наук , проф., член-кореспондент НААН України Вожегова Раїса Анатоліївна зі своїми заступниками.

Під час зустрічі була проведена екскурсія навчальними корпусами ТДАТУ, кафедрами та навчально-науковими лабораторіями університету, де гості мали змогу ознайомитись з науковою діяльністю викладачів.

Також гості завітали до наукової бібліотеки ТДАТУ та подарували університету декілька цікавих наукових книг.

Таким чином, в ході обговорення можливостей співпраці, було укладено договір про співробітництво ТДАТУ та  Інституту зрошуваного землеробства НААН.

Подібні наукові зв’язки допомагають нашому університету розвиватися у всіх напрямках та вдосконалювати освітній процес.

Прес-служба ТДАТУ