До читального залу наукової бібліотеки ТДАТУ надійшли нові періодичні видання. «Місцеве самоврядування»: щомісячне інформаційно-аналітичне видання з питань місцевого самоврядування та науково-технічний журнал «Сучасний захист інформації».

У кожному номері газети «Місцеве самоврядування» ви знайдете:

• аналіз змін законодавства та практики його застосування в діяльності органів місцевого самоврядування;
  • консультації з питань земельного, господарського, цивільного, адміністративного, кримінального, трудового права;
  • роз’яснення бюджетного процесу і рекомендації з управління майном і фінансами територіальних громад;
  • відповіді на запитання читачів;
  • інформацію про успішний досвід реалізації різних проектів і програм місцевого і регіонального значення.

Газета «Місцеве самоврядування» сприяє злагодженій взаємодії місцевих рад з органами виконавчої влади, правоохоронними та контролюючими органами, надає можливість знайомитися з досвідом роботи колег з різних регіонів України.

Автори публікацій — юристи, економісти, фінансисти, бухгалтери, які мають практичний досвід. Постійні консультанти видання — керівники і фахівці органів місцевого самоврядування, органів державної виконавчої влади всіх рівнів. Видання розповсюджується по всій території України.

Аудиторія газети: керівники та фахівці органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, керівники комунальних підприємств, установ і організацій.

На шпальтах журналу «Сучасний захист інформації» розглядаються засоби захисту інформації, інформаційна безпека тощо.

Журнал засновано Державним університетом телекомунікацій і включено до Переліку наукових фахових видань України, в якому можуть публікуватися результати дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора і кандидата наук у галузі технічних наук.

Запрошуємо всіх бажаючих і зацікавлених до читального залу бібліотеки!

Наукова бібліотека ТДАТУ