Факультет економіки та бізнесу ТДАТУ отримав найцінніші подарунки – наукову літературу. В день, коли шанують патріотизм та мужність, демократичні цінності та права і свободи, національні інтереси та європейський вибір, ми, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, відчуваємо підтримку нашої наукової спільноти з боку професорського – викладацького складу Запорізького національного університету.

Успішність освітнього процесу залежить від усіх його учасників. Найціннішим для отримання компетентностей для здобувачів є науковці, які мають власний підхід до викладання освітніх компонентів. Таким найціннішим досвідом поділилась з нами Алла Василівна Череп, доктор економічних наук, професорка, Академік Національної Академії наук вищої освіти України, яка є авторкою багатьох наукових праць, монографій, підручників, навчальних посібників та практикумів.

Її наукові інтереси багатогранні: креативне управління фінансами, інвестування, питання санації, банкрутство; світова організація торгівлі, маркетинг, логістика; конкурентоспроможність суб’єктів господарювання, управління інноваційним розвитком, створення кластерних об’єднань; реінжиніринг тощо. Працюючи все життя на науковій ниві вона як ніхто розуміє цінність досвіду, перекладеного в наукову літературу.

На зустрічі з ректором університету, Сергієм Кюрчевим та деканом факультету економіки та бізнесу Іриною Колокольчиковою обговорені питання співпраці, особливості роботи в дистанційному форматі, обміном досвідом проведення занять, практичної підготовки здобувачів, участі у конференціях тощо.

Кожна з понад 60 книжок, які подарувала Алла Василівна факультету, як авторка, має теплі слова підтримки до всього професорсько – викладацького складу та студентства за мужність і стійкість в період російсько – української війни. Поряд з науковою літературою факультет економіки та бізнесу отримав від Алли Василівні у подарунок квіти, які обов’язково будуть прикрашати ТДАТУ у місті Мелітополь після Перемоги!

Від ректора університету та колективу факультету економіки та бізнесу велика дяка та уклін таким науковцям, як Череп Алла Василівна, яка підтримує нас, завжди відкрита до співпраці та діалогу між науковцями, факультетами та університетами.