В рамках співробітництва з Західноукраїнським національним університетом відбулася онлайн-зустріч студентів та викладачів кафедри фінансів, обліку і оподаткування ТДАТУ з експерткою з гендерних питань Катериною Задоєнко на тему “Гендерна (не)рівність в умовах війни. Чому?!”

Захід приурочений до Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок, оголошеного Генеральною Асамблеєю ООН 25 листопада. В ньому прийняли участь також представники Західноукраїнського національного університету, Державного університету “Житомирська політехніка”, Навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина тощо.

Катерина Задоєнко є співзасновницею ГО «СД Платформа» та «Жіноче лобі», має багаторічний досвід роботи у виконавчих та законодавчому органах влади, правоохоронному відомстві, є авторкою наукових праць у сфері міжнародних відносин та гендерної політики, має великий досвід тренерської діяльності у царині політичного консалтингу.

Обговорювалися питання гендеру та гендерної (не)рівності, захист прав людини. Рівноправна участь жінок і чоловіків щодо прийняття рішень є не лише вимогою справедливості та демократії, а й необхідною умовою сталого розвитку суспільства.

Дякуємо організаторам заходу, сподіваємося на подальшу співпрацю.