З 8 по 11 вересня на базі Національного аерокосмічного університету ім. Н. Е. Жуковського «ХАІ» та Національного Технічного Університету «ХПИ» відбувся XXV Міжнародний Конгрес двигунобудівників. У роботі Конгресу взяла участь завідувачка кафедри електротехнологій і теплових процесів Юлія Постол.

Участь у конгресі провідних наукових і освітніх інститутів, конструкторських бюро, а також виробників обладнання дає можливість учасникам бути в курсі всіх останніх світових тенденцій в машинобудівній галузі. Ознайомитися з перспективами розвитку, новими проєктами і розробками.

Учасники конгресу мають унікальну можливість представити свої нові розробки увазі широкого кола професіоналів машинобудівної галузі. Це дає можливість отримати відгуки про своїх розробках з перших рук, обговорити конкурентні переваги і знайти партнерів або замовників.

Юлія Постол,
зав. кафедри електротехнологій і теплових процесів