Як добре після дистанційного режиму повернутися до очної роботи в улюбленому просторі «Студентський Hub». Не чекаючи понеділка, студрада ТДАТУ провела засідання.

Студенти підвели підсумки роботи за місяць в режимі онлайн та визначились зі списком заходів, які ще можливо провести у цьому семестрі. Серед них є наукові та розважальні як факультетському, так і на загально університетському рівнях. Голови секторів та студрад факультетів отримали відповідні завдання на тиждень.

Окрім звичного обговорення планів, була проведена церемонія нагородження найактивніших учасників студентської ради. За вагомий внесок у діяльність студради ТДАТУ, розвиток молодіжної політики міста Мелітополь, високий професіоналізм та сумлінну працю голова студради університету Микита Семенов нагородив грамотами 40 активістів. Неочікуване нагородження порадувало студентів та надихнуло на подальшу роботу.

Студентські активісти готові плідно працювати в штатному режимі та адаптуватися до будь-яких умов, не зважаючи на карантин.

Тож бажаємо студентам успіхів в намічених планах та міцного здоров’я!

Єлизавета Семенюк,
голова інформаційного сектору студради ТДАТУ