За запрошенням дирекції краєзнавчого музею м. Мелітополя 21 травня 2016 р. студенти 13-СЕН групи енергетичного факультету разом з куратором доц. кафедри електротехніки і електромеханіки Нестерчук Д.М. відвідали молодіжний етнокультурний захід «MuseumEtnoFest», який був приурочений до міжнародної акції «Проведи ніч в музеї».

Захід відбувався у внутрішньому дворі музею під старим дубом. Організатори вирішили підійти до свята тематично та запропонували тему «Культурні ландшафти».

Наше місто є інтеркультурним містом України, де в мирі та злагоді живуть більш, ніж 100 національностей та народностей. Гості свята дізналися багато цікавого щодо традицій малих народів та пізнавальних фактів з історії Мелітопольщини.

Ми танцювали під народні та сучасні музичні композиції українців, болгар, євреїв та кримських татар та вивчили чеські скоромовки. Господарі заходу пригощали усіх присутніх смаколиками різних народів, а на завершення вечора усі подивилися онлайн-трансляцію до Міжнародного Дня музею в різних куточках світу.

Староста 13-СЕН групи Рогожкін Віталій,

Заст.старости Халіман Ліліана