У 2009 році наш університет став учасником програми «Сучасне програмне забезпечення університетам України», яку здійснює компанія Delcam (Великобританія). В рамках цієї програми ми отримаємо сучасне програмне забезпечення для САПРовских завдань, які щорічно компанія оновлює.

Для активізації студентів при вивченні цих програм компанія щорічно проводить конкурси студентських робіт, інтернет-олімпіади, конференції.

Студенти нашого університету неодноразово були переможцями інтернет-олімпіад і представляли Україну на очній олімпіаді в м. Бірмінгемі (Великобританія). Наші студенти щорічно представляють свою наукову роботу на здобуття іменної премії Delcam і неодноразово їх роботи відзначалися Міжнародним журі.

За традицією що склалася, нагородження українських переможців Міжнародного конкурсу студентських робіт проходить в резиденції посла Великобританії в м.Києві.

У цьому році на цю церемонію запросили студента 42 КН групи Польченко Олександра, керівника роботи ст. викладача кафедри ІТ Дмітрієва Ю.О. та завідувача кафедри інформаційних технологій професора Малкіну В.М.

В урочистій обстановці заступник голови місії Хейга Фейві вручила нагороди Польченко О.К та Дмітрієву Ю.О. за конкурсну роботу, яка була особливо відмічена Міжнародним журі.

Кафедра інформаційних технологій

100_1417 P1110440