Найвідоміший і титулований Мелітопольський атлет, завідувач кафедри фізичного виховання і спорту ТДАТУ, майстер спорту України міжнародного класу з богатирського багатоборства, майстер спорту України з пауерліфтингу, президент Федерації мас-рестлінгу України Газаєв Валерій Нодаровіч, закінчив своє місячне спортивне турне.
26 червня Валерій Нодарович виступив на міжнародному турнірі «Emirates Strongest Man», який проходив в Дубаї (ОАЕ). Незважаючи на недавно перенесену травму, йому вдалося піднятися на третю сходинку п’єдесталу, поступившись всього два бали срібному призеру змагань.
Ще одну бронзову медаль у вазі до 105 кг Валерій Газаєв завоював 10 липня на міжнародному турнірі в Швейцарії. А в абсолютній ваговій категорії, в якій виступали 15 спортсменів, він посів п’яте місце.

На наступний день стронгмен вже був у Бельгії, де взяв участь в ще одному міжнародному турнірі. За перемогу в престижних змаганнях боролися 24 атлета. У напруженій боротьбі Валерію Газаєву вдалося посісти п’яте місце.

Завершилося спортивне турне блискучою перемогою Валерія Нодаровича Газаєва на чемпіонаті Європи з трак-пулу в Тбілісі (Грузія). Він показав кращий результат у всіх трьох вправах. Також стронгмен став срібним призером II етапу кубка Європи в суперважкій вазі серед 22 атлетів з Грузії, Вірменії, України, Німеччини та Туреччини.

До речі, Валерій Газаєв вже завойовував чемпіонські титули в Грузії у 2018 і 2019 роках. Земля предків втретє була прихильною до нашого атлета. Попереду у атлета командний чемпіонат світу.
Вітаємо Валерія Нодаровича з перемогою! Бажаємо підкорення нових спортивних вершин!

217558846_1468774560148498_8768772013413740505_n (1)