З метою налагодження наукової співпраці, до ТДАТУ завітали: директор Інституту зрошуваного землеробства НААН, д. с. – г. наук, проф., член-кореспондент НААН України Вожегова Раїса Анатоліївна зі своїми заступниками.  В ході екскурсії по університету гості завітали до наукової бібліотеки ТДАТУ та подарували декілька цікавих наукових видань. Приємно, що ці дарунки поповнили книжковий фонд в Міжнародний день дарування книг.

Агробіологічні основи вирощування насіння багаторічних трав в умовах регіональної зміни клімату в південному Степу України : (науково-методичні рекомендації) / Р. А. Вожегова [та ін.] ; НААН України, Інститут зрошуваного землеробства. – Херсон, 2018. – 150 с.

Агроекологічна стандартизація та нормування витрат ресурсів у зрошуваному землеробстві : монографія / Р. А. Вожегова [та ін.] ; НААН України, Інститут зрошуваного землеробства. – Херсон, 2016. – 232 с. : рис., табл.

Вожегова, Р. А.   Агробіологічні основи консервації деградованих земель у Південному Степу України [Текст] : монографія / Р. А. Вожегова, С. П. Голобородько, В. В. Нестерчук ; НААН України, Інститут зрошуваного землеробства. – Херсон : Грінь Д. С., 2016. – 262 с.

Вісник аграрної науки Причорномор’я : науковий журнал / МНАУ. – Миколаїв, 1997 – .

Вип. 3 (99). – 2018. – 104 с.

Інновації у технологіях вирощування озимих та ярих культур урожаю 2018 року в підзоні Сухого Степу : (науково-практичні рекомендації) / НААН України, Інститут зрошуваного землеробства. – Херсон, 2018. – 134 с.

Каталог сортів та гібридів сільськогосподарських культур селекції інституту зрошуваного землеробства НААН / НААН України, Інститут зрошуваного землеробства. – Херсон, 2017. – 87 с. : фот.цв.

Математичне та комп’ютерне моделювання продуктивності рослин і водного режиму грунту в умовах зрошення півдня України : монографія / Р. А. Вожегова [та ін.] ; НААН України, Інститут зрошуваного землеробства. – Херсон , 2013. – 248 с. : рис., табл.

Розробка та впровадження інноваційних методів агроекології в степовому ландшафті Запорізької та Херсонської областей : науково-практичні рекомендації для агровиробників / О. А. Єременко [та ін.] ; ТДАТУ, МНАУ. – [Б. м.], [2019]. – 56 с.

Системи землеробства на зрошуваних землях України / Р. А. Вожегова [та ін.] ; за ред. Р. А. Вожегової ; НААН України, Інститут зрошуваного землеробства. – К., 2014. – 360 с. : рис., табл.

Статистичний аналіз результатів польових дослідів у землеробстві : монографія / В. О. Ушкаренко [та ін.] ; Херсонський державний аграрний університет, НААН України, Інститут зрошуваного землеробства. – Херсон , 2013. – 378 с. : рис., табл.

Наукова бібліотека ТДАТУ