Днями у спортивному залі ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» відбулися фінальні змагання з настільного тенісу за Програмою XVIII обласної універсіади серед студентів закладів фахової передвищої освіти у 2021-2022 навчальному році.

Турнір проводився з метою підвищення рівня спортивної майстерності гравців, організації активного відпочинку студентської молоді, подальшого розвитку тенісу настільного серед населення, укріплення дружніх зв’язків між студентською молоддю, залучення учнівсько-студентської молоді міста до активних тренувань у секціях з настільного тенісу.

Участь у змаганнях взяли збірні команди закладів освіти різних рівнів акредитацій: Херсонський морський коледж ХДМА, Херсонський морський коледж рибної промисловості, Херсонський фаховий коледж музичного мистецтва, Херсонський фаховий коледж культури і мистецтва, Херсонський політехнічний фаховий коледж, Економіко-технологічний технікум ХНТУ, Херсонський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж, Бериславський педагогічний фаховий коледж, ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ”, Новокаховський політехнічний фаховий коледж.

У запеклій боротьбі студенти Новокаховського коледжу здобули перемогу. Олексій Трусов, студент першого курсу спеціальності Менеджмент, та Андрій Вяткін, студент першого курсу спеціальності Агроінженерія, виявилися сильнішими та здобули золоті медалі та кубок обласної спартакіади.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»