У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» днями відбувся тренінг «Мистецтво спілкування». Тренером зустрічі була студентка Марія Ємець. З самого початку тренінгу була створена доброзичлива і позитивна атмосфера.

Вправа «Привітання» дала змогу спробувати незвичні форми знайомства.

Вправа «Крокодил» не тільки підвищує настрій, але і розвиває невербальне мислення, вчить володіти власним тілом і мімікою.

Вправа «Карусель» направлена на обговорення будь-якої гострої проблеми з діаметрально протилежних позицій і для розвитку вміння аргументувати свою позицію.

Скептичний настрій учасників тренінгу швидко змінився на зацікавленість і активну участь у виконанні завдань. Виконувались правила установлені на початку зустрічі для збереження не тільки дисципліни, а й особистих кордонів («личных границ»).

Після кожної вправи було обговорення свого настрою і відчуттів.

Швидко і непомітно пролетіли три години нашої спільної роботи. На завершення всі учасники обмінялися маленькими нотатками з добрими побажаннями.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»