Днями у ВСП “Бердянський фаховий коледж ТДАТУ”, з метою підвищення фінансової грамотності здобувачів освіти, в рамках проведення Всесвітнього тижня грошей, викладачі циклової комісії економічних дисциплін та сфери обслуговування провели виховний захід «Розрахунки в мережі Internet: зручно, просто, безпечно».

Всесвітній тиждень грошей – це щорічна міжнародна освітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, метою якої є звернути увагу суспільства на важливість розвитку свідомості дітей та молоді, поступового опанування ними необхідних знань. Умінь, навичок, формування менталітету і поведінкової моделі, потрібних для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового добробуту й стійкості.