Днями відбулася мотиваційна зустріч студентів Ногайського коледжу із провідним агрономом Компанії АТ Kernel Holding Михайлом Петращуком.

Студенти почули поради щодо навчання та працевлаштування на посаду агронома, ознайомилися з особливостями роботи агронома в великій компанії. Михайло Дмитрович звернув увагу на планування польових робіт, моделювання ситуацій в агрономії, проведення наукових досліджень під час впровадження новітніх технологій, складання технологічних карт, розрахунки задіяності людей та техніки.

Також він розповів студентам про аналіз роботи агронома, про звітність та можливі помилки. Такі зустрічі сприяють розумінню студентами своїх перспектив і підвищують мотивацію до навчання.