20 листопада у групі АІ9121 відбулася зустріч із випускниками ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ”, батьками студента Агроколеджу, Дмитром та Анною Вус. У 2000 р. вони закінчили Новокаховський коледж, відділення «Гідромеліорації та землеустрою».

Випускники поділилися спогадами про неповторні студентські роки. Дмитро грав на гітарі й брав участь у святкових програмах.

Гості порадили студентам більше уваги приділяти навчанню, бо наполегливість сьогодні принесе успіх завтра.

– В нашому коледжі працюють найкращі викладачі – запевнила присутніх Анна.

Після закінчення коледжу Анна та Дмитро продовжили навчання у вищих навчальних закладах. Сьогодні вони ведучі спеціалісти у своїй професії.

Анна працює у міській раді м. Каховка у відділі комунального майна та землі, Дмитро – інженер-землевпорядник в ПП «Каховка – Альянс».

Дякуємо нашим гостям за прекрасну і теплу зустріч.