З Нагоди Міжнародного дня студента, який щорічно відзначають 17 листопада, відбулося нагородження найкращих представників студентства Запорізької області.

Привітали студентів начальниця Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Наталія Власова та керівник апарату Запорізької обласної державної адміністрації Зінаїда Бойко, які побажали досягати поставлених цілей та якнайшвидше повернутися у стіни рідних університетів.

Обласний конкурс «Студент року» проводиться починаючи з 2002 року і має на меті підтримати обдаровану молодь, яка розвиває регіон. Незважаючи на складну ситуацію в країні, цьогоріч обласний конкурс все ж таки відбувся.

Переможцями обласного конкурсу «СТУДЕНТ РОКУ 2023» серед здобувачів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного у номінації «Студентська сім’я року» перемогу отримали здобувачі механіко-технологічного факультету – родина Каправі Дмитро та Софія.

У номінації «Студент – волонтер року» була видзначена студентка факультету агротехнологій та екології Олександра Мінченко.

За активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у реалізацію державної молодіжної політики в умовах воєнного стану та з нагоди Міжнародного дня студента Подяки Голови Запорізької обласної державної адміністрації, Начальника Запорізької обласної військової адміністрації оголосили Євгену Пенчуку – здобувачу вищої освіти факультету Агротехнологій та екології та Іллі Філоненку – здобувачу вищої освіти факультету Енергетики і комп’ютерних технологій.

Вітаємо наших студентів та бажаємо не зупинятися на досягнутому, бути успішними у навчанні, активними у громадській роботі та стати рушіями змін у повоєнній відбудові країни.