У ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ” відбулися батьківські збори академічної групи АЕІ9123 в чаті телеграм-каналу батьків у формі колективної зустрічі. Були запрошені батьки разом із дітьми, представники адміністрації та практичний психолог коледжу.

Куратор поділилася з результатами «перших кроків» дітей в коледжі, взаємодії в групі та труднощами звикання до нового, окреслила мету зустрічі як можливість згуртувати зусилля всіх учасників освітнього процесу для успішного навчання та комфортного знаходження дітей в студентській родині.

Наталія Валентинівна подякувала батькам за співпрацю з питань відвідування студентами занять, участі в заходах групи та коледжу. Вона донесла присутнім інформацію про успішність, готовність студентів до сесії, активну участь кожного в заходах, не зважаючи на те, що є діти, які знаходяться за кордоном, на тимчасово окупованій території, прифронтовій зоні.

Батьки мали змогу ознайомитися з успіхами своїх дітей. Так, були оголошені прізвища успішних здобувачів освіти в навчанні, в громадському житті коледжу, а також були представлені нагороди групи та особисті відзнаки.

Відповідно до порядку денного зборів, перед студентами та батьками першокурсників виступила завідувачка відділення агроінженерії, енергетики та інформаційних технологій Людмила Рибакова. Вона звернула увагу на питання, що стосувалися особливостей організації сесії для студентів першого курсу, основні вимоги до здобувачів освіти в умовах віддаленого навчання, проаналізувала труднощі, із якими стикаються викладачі та першокурсники під час адаптаційного періоду, причини їх виникнення та шляхи розв’язання. Людмила Володимирівна наголосила на важливості участі батьківської громади у здійсненні освітнього процесу, подякувала куратору за проведену роботу, наголосила, що такі заходи зближують, допомагають в навчанні й психологічно підтримують всіх.

А потім цікаву розмову з батьками, без присутності дітей, провела психолог коледжу Вікторія Тарасова. Вона наголосила, що головне завдання батьків у цей стресогенний час – створити довірливу і невимушену атмосферу поваги й взаємної підтримки, де діти не бояться ділитися своїми думками та емоціями. Порадила не забувати хвалити та підбадьорювати студентів за те, що вони виконали та як впоралися.

Вікторія Анатоліївна звернулася до батьків, щоб вони були терплячими та гнучкими. У ситуації, що склалася, цілком нормально мати трохи більше гнучкості щодо правил та очікувань, успішності та поведінки учнів.

Інколи навіть просто підключатися до онлайн-заняття щодня – вже перемога. Ми повинні бути командою: батьки, діти, викладачі, психолог.

Батьки висловили задоволення від онлайн знайомства та зустрічі, а також слова вдячності педагогічному колективу та адміністрації коледжу за створення сприятливих умов для навчання студентів.

Підбиваючи підсумки заходу куратор приємно зауважила, що явка батьків на свої перші збори була майже стовідсотковою, що свідчить про неабиякий інтерес до студентського життя їх дітей. Далі куратором разом з батьками були опрацьовані пам’ятки та рекомендації, які батьки та студенти отримали у своїх групах. Наталія Балановська виразила надію, що співпраця з батьками буде тісна та дієва, адже це сприяє формуванню життєвих цінностей дітей та особистісному розвитку їх як студентів.

Наостанок, присутні змогли подивитися відеоролик мирних часів коледжу присвячений його 70-річчю.

Куратор побажала усім здоров’я, успіхів, ПЕРЕМОГИ!