З 11 по 20 жовтня у ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» проходив тиждень кураторів академічних груп.

У поточному році кураторами коледжу зроблено акцент на особливостях реалізації функції планування. Правильно та раціонально складений план – це основа ефективного тайм-менеджменту кожного педагога, у тому числі куратора групи.
У рамках затверджених заходів, 11 та 12 жовтня, заступником директора з навчальної роботи Надією Потаповою було перевірено журнали кураторів навчальних груп.

13 жовтня було зроблено корективи та викладачі, привітавши наших юнаків з прийдешнім Днем захисника України, провели відповідні індивідуальні бесіди, інструктажі, пов’язані з дотриманням карантинних вимог здобувачами освіти у «червоній зоні» епідеміологічної небезпеки, ознайомили з нововведеннями під час дистанційного навчання.

18 жовтня куратори працювали зі студентами та їх батьками. Основна мета – максимально ефективно налагодити дистанційну комунікацію між усіма учасниками освітнього процесу.

19 жовтня у форматі Zoom-конференції відбулась рада кураторів де було підбито підсумки проведеної роботи, презентовано досвід роботи куратора. Відповідно до встановленого порядку денного Надія Потапова представила результати перевірки якості планів роботи кураторів на І семестр поточного навчального року, озвучила виявлені недоліки, узгодивши з колегами час на їх усунення. За другим питанням було визначено, що індивідуальна робота кураторами здійснюється регулярно. Педагоги проводять бесіди зі студентами та їх батьками. Допомагають підліткам вирішувати побутові та «освітні» проблеми. Аналізують взаємовідносини у родинах, умови проживання, постійно контролюють стан здоров’я здобувачів освіти.

Олена Тайлакова представила результати перевірки гурткової роботи викладачів коледжу. Звернула увагу присутніх на важливість накопичення фото-, відеоматеріалів, що характеризують якість гурткової роботи у напрямку розвитку особистих та професійних здібностей наших студентів.

Юрій Філіпенко та Валерій Денисенко презентували власний досвід виховної роботи за останні роки.

20 жовтня було узагальнено отриману інформацію, визначено пріоритетні напрямки виховної роботи, пропозиції на майбутнє:

– Продовжити реалізацію «наскрізного виховного процесу».
– Впроваджувати культуру партнерської взаємодії зі студентами, що не принижує їх гідність.
– Використовувати демократичний стиль спілкування.
– Організувати етнографічний гурток при кабінеті Валерія Денисенка.
– В індивідуальній роботі особливу увагу приділити профілактиці підліткової жорстокості, випадків булінгу у студентському середовищі.
– 12 листопада презентувати результати гурткової роботи на обласному методичному об’єднанні заступників директорів з виховної роботи.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»