Цифрові технології в освітньому процесі вимагають постійного професійного росту викладача.

З метою формування цифрової компетентності, розвитку критичного мислення, творчої медіаграмотності викладачів, вміння практично застосовувати здобуті знання та навички, методистка коледжу Наталія Граборенко провела вебінар «Створення фліпбуків» у дистанційній формі за допомогою платформи Zoom для педагогічних працівників коледжу.

Фліпбук – це книга-блокнот, перегортаючи сторінки якої, можна побачити зображення, що рухається. «Цифровий фліпбук» дає можливість перенести зовнішній вигляд друкованих видань у  цифровий світ.

Наталія Іванівна зробила невеликий екскурс у досить глибоку історію цього пристрою, яка починається ще до нашої ери. Зараз фліпбук переживає нову хвилю популярності й створюється з використанням цифрових технологій.

У роботі викладача цей інструмент може бути використаний як новий спосіб подачі навчального матеріалу, створення електронних посібників, підручників тощо.

У практичній частині вебінару спікер показала онлайн-платформи, які можна використовувати для створення фліпбуків і на прикладі сервісу Heyzine продемонструвала процес підготовки, створення й публікації своєї роботи.

Доповідач звернула увагу на можливість інтеграції Heyzine з сервісом дизайну Canva, а також з Google-сервісами.

Були продемонстровані готові роботи: заняття з фізики «Електричний струм у вакуумі» Олексія Браги поетичний збірник «З Україною в серці» Олександра Гребінчака, електронний підручник з дисципліни «Культурологія» Олени Борті Наталії Граборенко.

Тема вебінару викликала неабияке зацікавлення слухачів. По завершенню доповіді Наталія Іванівна дала відповіді на численні запитання.

Детальніше – на сайті ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ”