Учасники студентського наукового гуртка «Соціально-економічні аспекти розвитку туристичної діяльності» підбили підсумки своєї роботи.

У першому семестрі 2023-2024 н.р. у студентському науковому гуртку старанно працювало 11 здобувачів освіти ОС «Бакалавр» та ОС “Магістр” спеціальностей 242 «Туризм», зазначила його керівник к.е.н., доцент Валентина Демко. Кожен учасник гуртка досліджував окрему проблематику на туристичному ринку, робив аналіз макро- та мікросередовища туристичних підприємств, оцінював трендові, сезонні та випадкові чинники діяльності субєктів туристичних послуг.

Метою роботи студентського наукового гуртка є залучення студентів до наукової діяльності, поглиблене вивчення здобувачами освіти методики дослідження в сфері туризму і рекреації, набуття навичок науково-дослідної роботи та застосування отриманих знань на практиці, обговорення актуальних проблем розвитку туризму в умовах невизначеності.

На фінальній зустрічі кожний студент презентував результати свого дослідження ринку, визначав сучасні проблеми для функціонування підприємств, формував пропозиції вирішення проблем та реалізації можливостей.

Зустріч пройшла в теплій та дружній атмосфері. Були підбиті підсумки роботи гуртка, сформовані наукові матеріали для участі в міжнародних та всеукраїнських науково-практичних конференціях.