1 квітня 2024 року відбулося чергове засідання адміністративної ради ВСП “Новокаховський фаховий коледж”.

Відповідно до порядку денного засідання, з першим питанням про стан підготовки до ліцензування профільної середньої освіти виступила заступник директора з навчальної роботи Лариса Назарова. Був проаналізований стан оформлення документів до ліцензування, зокрема по матеріально-технічному, кадровому та інформаційному забезпеченню освітнього процесу для виконання ліцензійних умов провадження освітньої діяльності на рівні повної загальної середньої освіти (профільна середня освіта).

adminrada 02

Директор коледжу Олександр Гребінчак проінформував членів адміністративної ради, що заява на анулювання попередньої ліцензії та заява на отримання нової ліцензії на провадження освітньої діяльності на рівні профільної середньої освіти вже підписані ректором Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Сергієм Кюрчевим та будуть надіслані до управління освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації.

adminrada 04

За порядком денним засідання далі розглядалися проблемні поточні робочі питання від керівників структурних підрозділів. Завідувач навчально-методичного кабінету Віолета Поліхронова повідомила членів адміністративної ради коледжу про закінчення співробітництва на безплатній основі з ТОВ «Антиплагіат», яке надавало коледжу можливість безплатного користування системою Unicheck для перевірки курсових та дипломних робіт (проєктів) на плагіат. Було вирішено шукати можливості розв’язання цієї проблеми для закінчення поточного навчального року, а також нові сервери для перевірки студентських робіт на плагіат.

adminrada 01

Методист коледжу Наталія Граборенко порушила питання технічного оформлення вибору підручників, який необхідно було зробити за листом управління освіти і науки ХОДА №34-01-4-507/0/24/34-01 від 08.03.2024 р. Виникли проблеми з технічним оформленням занесення результатів вибору підручників через систему ДІСО. Було зазначено, що одним зі шляхів подолання цих проблем є встановлення програми КУРС-ШКОЛА і занесення результатів вибору підручників через цю програму.

З останнім питанням порядку денного засідання виступив директор коледжу Олександр Гребінчак, який ознайомив членів адміністративної ради коледжу з рішенням Вченої ради Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного від 26.03.2024 року. Особлива увага була приділена наступним питанням: форми проведення випускової атестації в ТДАТУ та його структурних підрозділах, навчально-методичне забезпечення електронних навчальних курсів на освітньо-інформаційному порталі. Директор коледжу акцентував членів адміністративної ради коледжу на посиленні профорієнтаційної роботи щодо вступу випускників коледжу у 2024 році до ТДАТУ.

adminrada 05