У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» відбувся відкритий захист курсових робіт з дисципліни «Цивільне та сімейне право» студентами групи ПЗ9118.

Здобувачі яскраво презентували свої дослідження з різних тем цивільного та сімейного права, серед яких: «Порядок набуття та припинення права власності», «Власність як правова категорія в цивільному праві», «Права дитини у сімейному законодавстві», «Зобов’язальне право і зобов’язання» та інші.

Під час захисту майбутні юристи відповідали на запитання членів комісії, ділилися власним досвідом з підготовки та оформлення такого виду робіт.

Комісія з захисту курсових робіт відмічає вміння студентів послідовного викладати свої думки, збирати необхідну інформацію та аналізувати її, а також ораторські здібності під час демонстрування презентацій.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»