Для студентів на спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» була проведена виховна година «Булінг в навчальному закладі».

Організатори заходу ознайомили студентів з формами прояви булінгу, основними причинами булінгу, соціальною структурою булінгу. Було виділено характерні риси типового переслідувача (булера) та типової жертви. На прикладах розбиралися види булінгу та їх характеристики. Це насамперед фізичний, психологічний та економічний булінги.

Підсумком виховної години були поради студентам, стосовно того, як діяти жертві булінгу та її батькам, а також батькам булера. Студенти були ознайомлені з адміністративною та кримінальною відповідальністю булера.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»