Днями у відокремлених структурних підрозділах ТДАТУ відбулися випускні вечори.

Випускний вечір – надзвичайне свято: радісне, урочисте, яскраве, веселе, але водночас і сумне. У доросле життя 28 січня проводжали групу МТ9118 спеціальності «Менеджмент» ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ». Підтримати й розділити радість та хвилювання випускників прийшли адміністрація коледжу, викладачі, батьки та друзі.

З вітальним словом до випускників звернувся директор ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» Олександр Гребінчак, який побажав випускникам щасливої життєвої дороги та підкреслив велику вагомість даної спеціальності в сучасних умовах на ринку праці.

Нагороду у номінації «Гордість коледжу» отримала Анастасія Філіпенко а Подяки «За вагомий внесок у культурно-масове життя коледжу» Ганна Богачова, Людмила Борисенко, Наталя Шевченко, Елізабет Подоляк.

В останній день січня відбувся урочистий захід, присвячений випуску груп ХТК-4, ХТВ-4 та Т-4 ВСП «Бердянський фаховий коледж ТДАТУ».

На сцену коледжу востаннє піднялися випускники зі словами вдячності викладачам за їх нелегку працю й допомогу при складанні іспитів. Від кожного студента, який стояв на сцені, були почуті слова щирої подяки рідним за те, що вони завжди були поруч.

Випускників Бердянського коледжу привітали завідуючі відділеннями, вони вручили дипломи з теплими побажаннями кожному, та грамоти батькам найкращих студентів за гідне виховання дітей.

Творчий колектив «Мегаполіс», на чолі з Тетяною Вержиковською та Віталієм Люцкановим, приєднався до привітань і подарував запальні танці та пісні.

В добру путь, дорогі випускники! Нехай вам щастить!

Редакційно-видавничий відділ,
за матеріалами ВСП