Редакційно-видавничий відділ разом з відділом профорієнтації та довузівської підготовки підготували спеціальний номер університетської газети «Агро Таврія». На шпальтах видання висвітлена головна інформація, яку потрібно знати абітурієнту для вступу до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Переглянувши номер, можна дізнатися: про участь студентських активістів Університету у профорієнтаційній зустрічі для молоді, які місця Таврійський ДАТУ посідає у престижних рейтингах та як у ТДАТУ «Професійний хайп» проходив.

А також, дізнайтеся з номеру: особливості проведення Всеукраїнських олімпіад ТДАТУ, перелік документів, необхідних для вступу та про календар вступної кампанії для абітурієнтів на основі повної загальної освіти.

Ознайомитися з номером газети в електронному вигляді можна на веб сайті ТДАТУ.

Для цього треба перейти за посиланням.

Обирай своє майбутнє разом із ТДАТУ, адже саме тут … твоя мрія!

Денис Водоп’янов,
начальник РВВ «Агро Таврія»