У ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» студенти відділення «Підприємництво, менеджмент та інформаційні технології» спеціальності 151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» проходили практику «WEB-дизайн».

Нововведена навчальна практика розвиває у майбутніх фахівців просторову уяву, знайомить із сучасними методами розробки, проєктування та моделювання в області WEB-дизайну та комп’ютерної графіки.

Особливу увагу приділено роботі з сучасними редакторами, таких як Figma: для створення макетів та втілення у життя дизайнерських рішень, створення клікабельних прототипів. Студенти практикувались в оформленні інтернет-сторінок, працювали над наповненням сайтів, вивчали тенденції сучасного дизайну.

Захист навчальної практики відбувся творчо: студенти презентували власні проєкти, демонстрували розроблені WEB-дизайни, демонстрували знання сучасних інструментів та мов для розробки сайтів.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»