У рамках тижня циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ», куратор групи ПР9121 Олена Борт провела виховну годину-диспут, присвячену дистанційному навчанню.

Студентам 1 курсу спеціальності «Право» було надано можливість висловити свої думки з приводу організації та проведення занять за дистанційною формою навчання.

Серед переваг дистанційного навчання студенти назвали: можливість навчатися у своєму темпі, доступність навчальних матеріалів, навчання в спокійній обстановці, індивідуальний підхід, дистанційна освіта дешевша – студенту не доводиться оплачувати дорогу, проживання.

Серед недоліків: необхідна сильна мотивація, нестача практичних вмінь та навичок, дистанційна освіта не підходить для розвитку комунікабельності. При дистанційному навчанні особистий контакт студентів один з одним і з викладачами мінімальний, технічні проблеми.

На завершення виховної години студентам запропоновано відповісти на питання анкети про організацію дистанційного навчання.

Обговорення проблеми пройшло активно, студенти виявили велику зацікавленість з даного питання і бажання продовжити навчання в аудиторіях коледжу.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»