На відділенні підприємництва, менеджменту та інформаційних технологій ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ» студенти випускної групи МТ9118 спеціальності 076 «Менеджмент» успішно захистили навчальну практику з «Організації виробництва».

З 15 по 26 листопада здобувачі розробляли власний бізнес-проєкт розвитку аграрних підприємств, який містив організацію земельних відносин, галузей рослинництва та тваринництва, розвиток власного перероблення та збуту продукції, заходи щодо запобігання можливим ризикам, розрахунок фінансових результатів та ефективності аграрного бізнесу.

Кожен проєкт, представлений на захисті, містив не тільки ґрунтовні розрахунки, схеми та діаграми, а також креативні та життєздатні бізнес-ідеї, які вони бажають втілювати в життя після закінчення коледжу саме в аграрній сфері.

Результати проведених розрахунків та власних досліджень студенти зможуть використати, як вихідні дані, при проходженні навчальних практик з торговельної діяльності, економіки та аналізу та фінансово-облікової практики, які відбудуться найближчим часом.

ВСП «Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ»