З 18 по 22 березня 2024 року в селищі Воловець Закарпатської області відбувся Чемпіонат України з армрестлінгу 2024 серед юнаків, ветеранів та параспортсменів.

Це найважливіші національні змагання, за результатами яких формуються національні збірні й відповідно делегації для участі в чемпіонатах Європи та світу.

У турнірі взяли участь спортсмени з 13 областей України – це майже 300 учасників! Атлети зійшлися в запеклій боротьбі за титул чемпіона, та можливість представити країну на міжнародній арені!

Студент ВСП “Новокаховський фаховий коледж ТДАТУ” (група ГЗ9122) Юрій Вітовщик (мешканець міста Нова Каховка), багаторазовий переможець та призер чемпіонатів Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Дніпропетровської областей та України представляв місто Кропивницький Кіровоградської області, виступив в категорії до 80 кг у віковій групі 50+ (Гранд Майстер).

Переможною ходою Юрій Вітовщик пройшов всі поєдинки та став восьмикратним Чемпіоном України в своїй категорії (на праву і ліву руки)!