29 березня 2024 року, відбулось  засідання атестаційної комісії І та ІІ рівнів Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного на 2023-24 н.р., яка, відповідно до нового Положення про атестацію педагогічних працівників, розглядає документи подані керівниками відокремлених структурних підрозділів, встановлює їх відповідність вимогам законодавства та вживає заходи щодо перевірки їх достовірності.

У цьому році майже всі директори та в.о. директорів наших ВСП у структурі університетського центру проходили атестаційні процедури на відповідність займаним посадам та окремо, уже як педагогічні працівники, на відповідність кваліфікаційним категоріям та педагогічним званням.

Серед атестуючих також були Практичний психолог І категорії та методист ІІ категорії Навчально-наукового центру.

Атестуючі надали усі документи відповідно до вимог Положення атестації педагогічних працівників комісії. На атестації було зачитано атестаційний лист щодо короткого представлення працівника, комісією були задані уточнюючі питання.

Всім керівникам коледжів ТДАТУ, які проходили атестацію, було присвоєно звання «викладач-методист».