20 грудня ректор Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, професор Сергій Кюрчев спілкувався з журналістом престижного американського наукового журналу Science Ричардом Стоун (Richard Stone).

Журналіст зацікавився проблематикою тимчасово переміщених закладів вищої освіти в Україні, яким є ТДАТУ. Зокрема, як відбувалася сама евакуація університету на підконтрольну Україні територію, та як відновлювався освітній процес.

Торкнувся Ричард Стоун питань відновлення матеріально-технічної бази ТДАТУ та інтелектуальної власності університету. Журналіста американського журналу цікавило, як відбувається освітній процес в умовах воєнного стану та як проходила вступна кампанія, а також щодо планів повернення в деокупований Мелітополь.

Інтерв’ю пройшло у цікавій відвертій атмосфері і торкнулось багатьох питань діяльності релокованого ТДАТУ.

Довідково: Science науковий журнал, який вважається одним з найпрестижніших для публікації результатів досліджень з усіх галузей науки. Журнал публікується видавництвом Американська асоціація сприяння розвитку науки (AAAS).