З метою популяризації дуальної освіти, як ефективної форми навчання для підвищення рівня практичної підготовки здобувачів вищої освіти та конкурентоздатності випускників механіко-технологічного факультету, відбулася зустріч представників компанії МХП зі студентами спеціальностей «Прикладна механіка», «Галузеве машинобудування» та «Агроінженерія». Організатором та модератором цієї зустрічі був декан факультету Володимир Кувачов.

Представниця компанії МХП фахівець з професійного навчання персоналу Марина Шептицька презентувала умови і перспективи навчання на дуальній формі разом з МХП – найбільшим виробником та експортером курятини в Україні. Основні теми, на які були приділено увагу під час зустрічі, були такі:

• модернізація освітнього процесу за дуальною формою навчання, розширення бази підприємств-партнерів для дуального навчання здобувачів
  • вищої освіти відповідно до міжнародного досвіду та його адаптація до вітчизняних умов виробництва;
  • формування індивідуальної траєкторії здобувачів вищої освіти з урахуванням практичної підготовки на робочому місці;
  • забезпечення атестації здобувачів вищої освіти на дуальній формі з обов’язковою участю роботодавців.

Також, під час зустрічі було приділено увагу перспективам навчання на дуальній формі здобуття освіти на базі компанії МХП: офіційна заробітна плата й працевлаштування, безкоштовне корпоративне житло й трансфер, супровід наставника-ментора та провідних спеціалістів, всебічний професійний розвиток майбутнього фахівця.

На зустрічі були присутні також куратори академічних груп та куратори дуального навчання на факультеті. Зустріч відбулася у формі діалогу, і значну активність проявили майбутні фахівці, яких особливо зацікавила дуальна форма навчання, а також оплата праці і умови проживання.

Зустріч була дуже корисною для всіх учасників, адже міжнародна компанія МХП має багатий досвід впровадження дуальної освіти.