Навчальний рік розпочався за графіком. Але у першокурсників все почалося з нових знайомств з кураторами, викладачами, організацією навчального процесу. У першачків дуже багато питань, адже вони новачки і навчання в університеті відрізняється від шкільного.

Для викладачів цей тиждень теж особливий, бо вони вкотре зустрічаються із новими студентами, які потім стають майже родиною.

Впродовж перших днів навчального року пройшло багато організаційних, інформаційно-ознайомчих заходів на факультетах і кафедрах ТДАТУ.І хоча усі знайомства були онлайн, це не завадило отримати позитивні емоції.

Теплі знайомства викладачів зі студентами першого курсу спеціальностей 101 Екологія та 193 Геодезія та землеустрій відбулись на кафедрі геоекології і землеустрою.

Завідувач кафедри ГЕЗ Максим Ганчук привітав першокурсників і побажав студентам старанно навчатися, мати сили та терпіння долати виклики сьогодення та неодмінно досягати своєї мети.

Максим Миколайович представив викладачів кафедри, які будуть координувати та допомагати першокурсникам опановувати нові знання та компетенції в своїх спеціальностях. Маючі великий досвід викладання та виховання, викладачі запевнили студентів в тому, що запорука успішного навчання – це комплексна та систематична праця. Треба прагнути отримувати навики та знання, працювати над собою, оцінювати свої можливості та використовувати свої переваги.

Максим Миколайович представив кураторів перших курсів. Куратор організовує комунікацію та співпрацю в групі, допомагає в комунікації з викладачем, координує та підтримує студента, і це дуже важливо для першокурсників.

Онлайн зустріч студентів 11ПМ МТФ з гарантом ОП «Комп’ютерне проектування і дизайн» Олександром Мацулевичем відбулась на кураторській годині, організованої куратором Оленою Дерезою. Олександр Євгенович ознайомив студентів з основними компонентами освітньо-професійної програми «Комп’ютерне проектування і дизайн» і можливостями сучасного дизайн-проєктування.

Голова наукового сектору студради МТФ Карина Валієва презентувала першокурсникам яскраві моменти студентського життя на власному прикладі. Якщо бути активним, наполегливим, працювати в команді, вивчати складні технічні дисципліни виявляється не так важко, як здається.

Куратор групи Олена Дереза розповіла про організацію навчання в університеті, важливість роботи на освітньому порталі. Обговорили всі організаційні питання і позначили першочергові завдання перед початком навчального року.

На факультеті агротехнологій та екології ТДАТУ куратори академічних груп добре підготувались до зустрічі зі студентами. Напередодні  відбувся семінар кураторів, під час якого було обговорено важливі питання щодо організації навчального процесу, а саме: військовий облік; дуальне та індивідуальне навчання; відвідування занять студентами; план роботи зі студентами кураторських груп.

Акцентовано увагу на подальшій активній праці зі студентською академічною спільнотою в умовах дистанційного навчання та наданні необхідної консультативної допомоги як від кураторів, викладачів, так і представників деканату.

Перший тиждень минув. Попереду багато роботи.

Бажаємо студентам успіхів у навчанні та студентських років, які запам’ятаються цікавим навчанням, знайомствами та перемогою України.