ТДАТУ пропонує майбутнім студентам освітню програму ОП “Електроенергетика. Електротехніка та електромеханіка.

Спеціальність  «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» є стратегічно важливою, оскільки енергетика є драйвером розвитку України. Електроенергетика – основа технічного прогресу сучасності, оскільки забезпечує людство теплом, світлом та енергією, без якої неможлива робота будь-якого електричного, електронного, комп’ютерного устаткування, обладнання промислових підприємств, транспорту.

У ТДАТУ проводиться підготовка інженерів-електриків за освітніми рівнями “Бакалавр”, “Молодший бакалавр”, “Магістр”.

У студентів формують здатність поєднувати знання, уміння, комунікативні навички і спроможності вирішення завдань та проблемних питань у галузі електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.

В основі підготовки спеціалістів – здатність конструювати, проектувати, експлуатувати, виконувати монтаж, налагодження та впровадження новітніх технологій.

Основні дисципліни фахової підготовки:

• Поновлювальні джерела енергії та енергозбереження
  • Гідроелектроенергетика
  • Основи енергоменеджменту та енергоаудит
  • Основи проектування систем електрифікації
  • Мікропроцесорна техніка і мікроконтролер
  • Основи електроприводу
  • Основи електропостачання
  • Силові електронні пристрої в системах керування

Посади, які можуть обіймати випускники:

• інженер-електрик
  • інженер – електромеханік
  • спеціаліст із енергозбереження та енергоефективності
  • спеціаліст із енергоефективності нетрадиційних і відновлювальних видів енергії
  • диспетчер енергосистем
  • диспетчер електропідстанцій
  • технік з експлуатації вітроенергетичних установок
  • технік з експлуатації сонячних енергетичних установок.

Наші випускники:

Катафєєв Едуард Олександрович – начальник будівельно ремонтного центру південного регіону ВП БіР ПрАТ НЕК Укренерго.

Кашкарев Антон Олександрович – інженер ТОВ “ВіндТех” обслуговування електричних систем (СЕС, ВЕС)

Піхтарь Ольга Василівна – провідний спеціаліст ПАТ “Запоріжжяобленерго”

Постав питання студенту ОП:

Глазирін Іван

Детальну інформацію можна отримати тут:

? Вступник на Facebook Instagram | Instagram студрада | Telegram | сайті

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2

#енергетика;

#електрообладнання;