Сумна звістка прийшла у Таврійський ДАТУ. На 70 році пішов з життя Волков Анатолій Анатолійович, генеральний директор ПАО «Племзавод «Степной», заслужений працівник сільського господарства України.

Усе життя відомого аграрія пов’язане з Запорізьким краєм. Тут у він народився, вчився і працював на рідній землі. У 1979 році він закінчив Мелітопольський інституту механізації сільського господарства за спеціальністю «інженер-механік». Свою трудову діяльність Анатолій Анатолійович розпочав у радгоспі ім. Тимірязєва Кам’янсько-Дніпровського району Запорізької області спочатку інженером, а потім головним інженером. З 1983 року трудова діяльність Анатолія Волкова нерозривно була пов’язана з діяльністю ПАТ «Племзавод «Степной», де понад 33 роки він працював генеральним директором.

Керівник нової формації, творець, сильна і мудра людина, талановитий менеджер і бізнесмен. Він зумів зібрати колектив класних фахівців та направити їх знання та енергію на технічне переозброєння, модернізацію виробництва, підвищення його ефективності.

Багаторічна робота колективу дозволила вивести господарство на новий рівень розвитку. ПАТ «Племзавод «Степной» одне з найкращих багатогалузевих сільгосппідприємств України.

Усе своє життя Анатолій Волков не поривав зв’язки з рідною Альма-матер. Він був частим гостем в університеті, членом Наглядової ради ТДАТУ. ПАТ «Племзавод «Степной» був базою виробничої практики для студентів Університету.

Його праця відзначена багатьма державними нагородами і відзнаками України.

Колектив Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного глибоко сумує з приводу непоправної втрати та висловлює щирі співчуття родині.

Світла пам’ять і вдячність за високе служіння обраній справі.