dsc_8490-e1536648497313Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного пропонує майбутнім студентам освітню програму ОП «Готельно-ресторанна справа» за освітнім рівнем «Бакалавр».
Готельно-ресторанна справа це надзвичайно перспективна, динамічна галузь світової економіки. Тільки в Україні налічується понад 5 тисяч готелів і 15 тисяч ресторанів, і їх кількість щорічно зростає. Нині спостерігається зацікавленість міжнародних готельних операторів до вітчизняного ринку сфери відпочинку. Усі вони потребують фахівців, адже саме завдяки персоналу складається думка про заклад, виникає бажання повертатися до нього ще й ще.

Основна перевага підготовки фахівців готельно-ресторанної індустрії у ТДАТУ– практично – орієнтоване навчання у відповідності з сучасними міжнародними стандартами. ОП “Готельно-ресторанна справа” забезпечує сучасну підготовку кваліфікованих управлінців сфери обслуговування на базі власних навчально – наукових лабораторій, навчального кафе, закладів готельно-ресторанної сфери міста Мелітополя, курортних комплексів узбережжя Азовського моря, України та
світу за укладеними угодами.

Професія гостинності і смаку припаде до душі всім, хто хоче пізнати таємниці організації і ведення готельного господарства, для кого приготування їжі – це емоційне мистецтво смаку. Сьогодні в світі шалено зростає популярність шеф-кухарів і готельєрів, найбільш талановиті з яких стали справжніми зірками.

Основні дисципліни фахової підготовки:
Технологія продукції ресторанного господарства
Готельна справа
Ресторанна справа
Устаткування закладів готельно-ресторанного господарства
Менеджмент готельно-ресторанного господарства
Маркетинг та логістика у готельно-ресторанній справі
Дизайн закладів готельно-ресторанного господарства

Посади, які можуть обіймати випускники:
✅ із готельної справи,
✅ із ресторанної справи,
✅ із гостинності в місцях розміщення (готелі, туристичні, санаторно-курортні комплекси та ін.)

Постав питання студенту ОП
Севастьянович Марія

✏️ Інформація вступнику бакалавр | магістр

? Відео про університет YouTube

⁉️ З питаннями в телеграм-чат

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2 #ресторатори #готельєри #гостинність #навчальне кафе #сфера #обслуговування.