22 серпня 2022 року відбулося зарахування вступників за квотою-2 на навчання до Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

З відповідними наказами можна ознайомитись на сторінці “Рейтинг та зарахування” сайту приймальної комісії ТДАТУ.

Квота-2 – це бюджетні місця, виділені для вступників пільгових категорій, зокрема, зареєстрованих на особливо небезпечній території. В ТДАТУ квота-2 складає 40% від максимального обсягу державного замовлення по кожній спеціальності освітнього рівня бакалавра (для випускників шкіл та коледжів).

Зарахування до ТДАТУ 196 вступників за квотою-2 – це лише перший етап зарахування на бюджет. Наступна частина бюджетних місць буде розподілена за результатами широкого конкурсу:

– для вступників на основі повної загальної середньої освіти – 29 серпня,

– для вступників на основі рівнів молодшого спеціаліста або фахового молодшого бакалавра – 2 вересня.

Третій етап – виділення МОН додаткових бюджетних місць буде тривати до 30 вересня. Переважна більшість вступників до ТДАТУ будуть зараховані на бюджет.