Привіт, друже!?ТДАТУ продовжує підтримувати своїх студентів.? Сьогодні ми розкидані містами та світом, але завдяки сучасним технологіям, маємо змогу не відчувати відстані між нами. ?

Якщо ви виїхали за кордон та переймаєтесь, як тепер будете продовжувати навчання, або як вступити до нашого університету, цей пост для вас. ?

Наразі на території України діють закони воєнного стану, згідно з якими навчання студентів Таврійського ДАТУ у осінньому семестрі буде проходити дистанційно, як і вступ.??‍? Різноманітність спеціальностей та навчальних програм залишається такою ж широкою. ?

Завдяки швидким темпам розвитку сучасних технологій, студенти мають змогу підлаштувати своє навчання під індивідуальний графік.?? Неймовірно зручно, коли один гаджет містить у собі усю необхідну інформацію та поєднує ряд функцій, потрібних для побудови та здійснення успішного та якісного освітнього процесу. ?

Навіть перебуваючи за кордоном, ви можете стати безпосереднім і повноцінним учасником не тільки навчального процесу, а й різних тематичних форумів, тренінгів, конференцій тощо. ??‍?

Для усіх студентів ТДАТУ, дистанційне навчання проходить, незалежно від їхнього місця перебування, чи то територія України чи іншої країни. ??‍?Після анонімного опитування студентів щодо зручності такого навчання, більшість відповіли, що так зручніше. Хтось працює?, комусь легше засвоїти навчальний матеріал вдома… ?

Не обов’язково знаходитись на базі університету, вам потрібен лише Інтернет та вчасна підзарядка вашого гаджету, аби долучитися до широкого спектру студентських активностей?.

???Обирай якісну та сучасну освіту! Вибирай Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного!

#ТДАТУ #вступ2022 #день_відкритих_дверей #ВступникуТДАТУ #умови_вступу_ТОТ #державнезамовлення #квота2