Шановні здобувачі вищої освіти!

Запрошуємо Вас взяти участь у щорічному дослідженні показників внутрішнього забезпечення якості освіти здобувачів всіх рівнів вищої освіти за всіма спеціальностями.

МЕТОЮ соціологічного опитування є стимулювання професійного зростання та підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників, покращення результатів діяльності ТДАТУ.

Під час анкетування у вас буде змога висловити власну думку щодо якості викладання навчальних дисциплін науково-педагогічними працівниками Університету у першому семестрі 2022-2023н.р.

ОПИТУВАННЯ Є АНОНІМНИМ!

Для отримання об’єктивного зворотного зв’язку та підвищення якості освітнього процесу академічній спільноті Університету дуже важлива думка кожного з Вас!

Анкети «ЯКІСТЬ ВИКЛАДАННЯ ДИСЦИПЛІН ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ» буде відкрито до 12 грудня 2022 р.

Перейти до опитування за посиланням https://cutt.us/a9CNd

Якщо у вас виникнуть технічні питання можете звернутисяза допомогою до Відділу моніторингу якості освітньої діяльності ТДАТУ qmd@tsatu.edu.ua.